Kto ma dzisiaj urodziny?
Tak, nasza Fundacja

Fundacja Archipelag

Kochani, aż trudno w to uwierzyć, ale dzisiaj nasza Fundacja obchodzi już swoje 2 urodziny.

To wspaniała okazja do wyrażenia naszej wdzięczności LUDZIOM, którzy nam zaufali, chcieli z nami współpracować, dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz w różny sposób wspierali nasze działania.

Pamiętamy dzisiaj także o WAS – osobach dla których powstała nasza Fundacja. Nie zapominajcie, że Jesteście naszą największą MOTYWACJĄ i SIŁĄ. Cieszymy się, że coraz więcej rodziców chce tworzyć tę społeczność i krok po kroku docieramy do coraz większej liczby potrzebujących.

Naszą tradycją ? stało się, w tym dniu, wysyłanie podziękowań i przyznawanie honorowego tytułu Przyjaciela Fundacji The Star Thrower osobie, która wyróżniała się na tle innych swoim zaangażowaniem – bezinteresowną pomocą. W tym trudnym roku, wspierali nas WYJĄTKOWI LUDZIE – wszystkim Wam jesteśmy ogromnie wdzięczni!

Tegoroczny tytuł The Star Thrower jednogłośnie zdecydowaliśmy się wysłać do Łodzi. Tomku, dziękujemy!

Nasze ukłony kierujemy także do tych, którzy nieustannie wspierają fundację finansowo. Dzięki Wam nasze działania są możliwe.

Dzisiaj świętujemy, także po to, aby jutro z jeszcze większym zapałem (a pomysłów mamy mnóstwo) działać na rzecz osób i rodzin z FASD, bo wierzymy w słowa św. Franciszka z Asyżu.

„Zacznij od robienia tego, co konieczne;
potem zrób to, co możliwe;
nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego.”