Samoocena
dzieci i młodzieży.

– spotkanie dla rodziców i opiekunów.

prowadzi Tomasz Bilicki

Zapraszamy na krótkie szkolenie dla rodziców i opiekunów, które poprowadzi Tomasz Bilicki, koordynator Centrum Interwencji Kryzysowej dla Młodzieży w Łodzi.

W sobotę, 14 marca 2020 roku zapraszamy na drugie spotkanie z serii „Dziecko i nastolatek w praktyce.” Tym razem Tomasz Bilicki poruszy temat samooceny dzieci i młodzieży. Dowiemy się więc, co to jest samoocena i jak się kształtuje. Jaką rolę w tym procesie odgrywają rodzice i osoby znaczące. Kto i w jaki sposób podcina skrzydła naszym dzieciom. Czy diagnoza samooceny jest ważna? Jak działa wewnętrzny krytyk i wewnętrzny przyjaciel. Czy i jak można wzmacniać poczucie własnej wartości oraz jak komunikować się z osobą posiadającą niską samoocenę.

Spotykamy się o godz. 16.45 w auli B na parterze, w budynku głównym Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera, w Krakowie, przy al. Jana Pawła II 39A. Szkolenie będzie trwało 3 godz.

Szkolenie jest nieodpłatne, w związku z ograniczoną ilością miejsc, osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres:
kontakt@fundacja-archipelag.com

TOMASZ BILICKI – certyfikowany interwent kryzysowy CISM (University of Maryland), terapeuta, pedagog. Ukończył studia w zakresie psychologii motywacji na Uniwersytecie SWPS oraz ponad 500 godzin szkoleń w zakresie psychoterapii i wsparcia, w tym za granicą m.in. na Uniwersytecie w Nowym Jorku, Uniwersytecie w Utrechcie i Uniwersytecie Harvarda. Prezes Fundacji Innopolis i koordynator Centrum Interwencji Kryzysowej dla Młodzieży w Łodzi. www.innopolis.pl