Kryzysy w życiu
dzieci i młodzieży.

– szkolenie dla rodziców i opiekunów.

prowadzi Tomasz Bilicki

Zapraszamy na krótkie szkolenie dla rodziców i opiekunów, które poprowadzi Tomasz Bilicki, koordynator Centrum Interwencji Kryzysowej dla Młodzieży w Łodzi.

Podczas spotkania nasz gość omówi szereg aspektów dotyczących psychologii kryzysu, kwestie samooceny u dzieci, myśli i prób samobójczych, samookaleczeń. Co najważniejsze, przedstawi także wskazówki praktyczne dla rodziców.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 04 stycznia 2020 w godzinach 17:00-19:00, w auli B (parter) w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera, w Krakowie, przy al. Jana Pawła II 39A.

Szkolenie jest nieodpłatne, w związku z ograniczoną ilością miejsc, osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres:
kontakt@fundacja-archipelag.com

TOMASZ BILICKI – certyfikowany interwent kryzysowy CISM (University of Maryland), terapeuta, pedagog. Ukończył studia w zakresie psychologii motywacji na Uniwersytecie SWPS oraz ponad 500 godzin szkoleń w zakresie psychoterapii i wsparcia, w tym za granicą m.in. na Uniwersytecie w Nowym Jorku, Uniwersytecie w Utrechcie i Uniwersytecie Harvarda. Prezes Fundacji Innopolis i koordynator Centrum Interwencji Kryzysowej dla Młodzieży w Łodzi. www.innopolis.pl