Należymy do europejskiej organizacji EUFASD !!!.

Fundacja Archipelag

Koniec roku, rodzinne Święta Bożego Narodzenia, to czas kiedy większość z nas stara się zwolnić , choć odrobinę, w życiu zawodowym. To czas refleksji nad minionym i pełne nadziei plany na kolejny rok.

Tymczasem ostatnie dni 2021 w naszej Fundacji były dość intensywne, a poświąteczny poniedziałek przyniósł nam niezmiernie miłą niespodziankę – zostaliśmy wpisani na listę członków europejskiej organizacji EUFASD! News: Welcome to Fundacja Archipelag

Obok PARPA (obecnie Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom) czy Fundacji Fastryga, jesteśmy jedyną organizacją rodzicielską reprezentującą Polskę. Od Diane Black – przewodniczącej EUFASD Alliance, otrzymaliśmy już zaproszenie do udziału w planowanej we wrześniu ogólnoeuropejskiej konferencji – 6th European Conference on Fetal Alcohol Spectrum Disorders w Arendal.

Niech będzie to zapowiedź wspaniałego roku.

A co myślicie, by kolejna – siódma edycja konferencji EUFASD odbyła się w Polsce?

Należymy do europejskiej organizacji EUFASD !!!.

Fundacja Archipelag

Niech będzie to zapowiedź wspaniałego roku.